fbpx

Минулого року українськими місіонерами було здійснено два ефективних різдвяних проєкта, під час яких сироти і вдови не просто отримали допомогу, але й почули про народження Ісуса Христа,  деякі з людей покаялись . Цей проєкт відбувся завдяки вашим молитвам і фінансам. І ми хочемо разом з вами продовжити звершувати різдвяні проекти в різних куточках світу зокрема в Камбоджі в Єгипті і в Уганді.

Проєкт  «Різдво в джунглях»

Ціль проекту: донести суть Різдва і Добру Новину дітям та дорослим, що живуть в джунглях Камбоджі.

Через лялькове служіння наш місіонер Євген Євва доносить Євангеліє  у віддалених регіонах, люди там надзвичайно бідно живуть, і тому ви можете допомогти пожертвувавши 50 грн на шкільний подарунок одній дитині. Всього ми бажаємо охопити 500 дітей.

Сільські жителі Камбоджі часто вже не дарують дітям найпростіших подарунків через те, що у них просто немає грошей на це. Наш проект не тільки доносить суть Різдва до дітей і дорослих, які жодного разу не чули про Христа, але і дарує відчуття свята, чого так часто не вистачає камбоджійським дітям. Іншими словами, своїм пожертвуванням ви даруєте дітям подарунок на Різдво, при цьому прославляючи Господа, як джерела благословень.

Проєкт  «Подарунок для вдів і осіб з інвалідністю»

Жінка вдова в мусульманській країні Єгипет не захищена. Після того як її чоловік помирає, вона залишається без засобів існування. Тому вдови одягають чорний одяг і носять його до останніх днів свого життя. А якщо у жінки ще й до 5 неповнолітніх дітей то їм доводиться дуже важко.  Наша місіонерка планує відвідати 35 вдів і 15 сімей де проживають діти з інвалідністю в місті сміттярів. Вартість одного продуктового набору становить 240 грн.

Проєкт «Моє щасливе Різдво»

Наші місіонери Галина і Тая звершують служіння в Уганді, в місті Бвеяле поблизу кордону з південним Суданом в якому відбуваються військові дії і люди вимушені втікати до сусідньої  країни Уганди. Ось тому команда місіонерів планує провести різдвяний захід для дітей сиріт і біженців. Частина з цих дітей мусульмани. І тому для них важливо почути Євангеліє. Вартість одного подарункового пакету становить 80 гривень. Ми бажаємо зробити подарунки для 180 дітей.

Давайте зробимо це Різдво щасливим для цих людей, подарувавши недорогий продуктовий набір, який вони не в змозі собі дозволити! Тому надсилайте фінанси з зазначенням платежу Камбоджа, Єгипет, або ж Уганда. Нашою цінністю є те, щоб люди отримали спасіння через Ісуса Христа. Хай Бог благословить вас і вашу родину.

Посилання на відео https://www.youtube.com/watch?v=m4iM70AbYUc&feature=youtu.be

Терміни проєкту :
1 Грудня – 21 Грудня – Збір коштів на «Різдвяний проект»
23 Грудня — Пересилка коштів Місіонерам
12-19 Січня – Загальний Звіт проекту

НОМЕР КАРТКИ ПРИВАТ БАНК
5169 3324 0710 4572

Призначення платежу: Камбоджа, Єгипет або Уганда
Рахунок ВСЦ ЄХБ Воїнова Людмила Петрівна (Головний бухгалтер)
За детальною інформацією  відносно проєктів звертайтесь  за даними контактами: kzmroman@gmail.com
+380959289075 — Дячук Роман Адміністратор КЗМ
+380973751773 — Сорокун Віталій Голова КЗМ

З повагою Комітет Зовнішньої Місії