fbpx

Я вітаю вас, дорогі друзі!

Прошу повідомити вірних вашої церкви про мою невідкладну потребу:

Я прожив зовсім безбожне життя — але раптово Господь розтопив моє серце вогнем покаяння. І я почав ходити на зібрання церкви — творити, на церковній основі, малий острів спокою в нашому бурхливому світі — сім’ю; але на самому початковому етапі мого християнського способу життя виявилася складність з пристроєм себе на роботу: в Україні вирує повінь глибокої кризи. А великі проблеми з влаштуванням на роботу означають одне: ПЕРСПЕКТИВУ ПРОЖИТИ В ЗЛИДНЯХ.

Наді мною виконуються рядки Писання: «Він не думав про майбутність своєї, і тому надзвичайно принизився, і немає у нього утішителя» /Плач Єрем. 1:9/.

І до того ж: у моєї нареченої раптово розвинувся рак правої груди, вона зазнала три пов’язаних з ним операції. Для профілактики раку їй потрібен зараз дорогий препарат «Фарестон»: звичайно, купити його неможливо інакше, як тільки через стабільні сходи фінансів роботи. Отже: я потребую в роботі, яка дає стабільні сходи фінансових коштів. Я буду безмірно — всім своїм серцем — вдячний тому, хто вирве мене з свинцевих кілець зубожіння допоможе розкрити даний Богом талант, розвинутися, піднятися… «душа буде насичена; і хто поїть інших, той сам напоєний буде» /Притч. 11:25/.

Надайте мені допомогу з трудоустройстом у вашій (по духу: рідному для мене) державі — я чекаю ДОБРОЇ ВІСТІ від вас, дорогі друзі! І в додаток до цього, також: БАЖАЮ МАТИ СПРАВЖНІХ ДРУЗІВ І ПОДРУГ — З ЦЕРКОВНОГО СЕРЕДОВИЩА (оскільки й сам я тепер — ХРИСТИЯНСЬКИЙ).

Трохи про себе:

Вмію бути відданим другом, надійним партнером і вірним попутником на темних звивистих стрічках життєвих доріг, що проходять по торным, зарослими бур’яном, полів недостатньою життя. Ціную в людських душах, понад усе, — СПРАВЖНЄ життя /Ін. 10:10/.

Сповістіть, будь ласка, заради Ісуса Христа, як можна більшу кількість що знаходяться в полі Вашого зору християн про моє становище. Так, роботу знайти ДЕ-НЕБУДЬ можна (ось я нещодавно працював на будівництві в Хотянівці, але мене звідти потіснили самі мирські робочі: тому що я читав в їх присутності Біблію і разом з ними не пив). Але в Білій Церкві, де я живу, її зовсім немає: я обійшов усі супермаркети, меблеві фабрики, багато інших організацій — і ніде немає вакансій! (правда, обіцяли взяти на будівництво — а воно зараз заморожено, і робота почнеться тільки навесні). А де є, все ж, вакансії — там не беруть мене тільки за віком (адже мені вже 52…). Треба Світлані купити «Фарестон»- але на якісь фінанси? Або яка організація може пожертвувати їй цей такий необхідний для неї препарат? Загалом — ціла «купа проблем»- але надіюсь на Бога: «бо не назавжди забудеться бідний, надія убогих не згине» /Пс. 9: 19/; «Всім стогонів Я покладу край» /Ів. 21: 2/; «хто вірує в Нього, не посоромиться» /Ів. 28: 16/.

Я буду дуже радий, якщо при Вашій участі Бог мені пошле ВІРУЮЧОГО роботодавця де-небудь у місті Києві (в мирських роботодавців я зустрічав багато фактів обману). Нехай надихає світ Ісуса завжди освітлює Ваш шлях; нехай під променями світла всі перенесені Вами страждання виявляться незначними і розчиняться в чистому духовному потоці Істини і Краси, Любові і Добра…

ДАЙТЕ відповідь! ВРЯТУЙТЕ МЕНЕ ВІД ЗНЕВІРИ!

З любов’ю у Господі, Ігор, +38 068 265 91 18.

Мир вам!